BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Konkursas radijo programai transliuoti Druskininkuose

Spausdinti

 

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) paskelbė transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 94,3 MHz radijo dažnį Druskininkuose, suteikiančiai teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus, gauti toliau – Konkursas).

Paraiškų pateikimo terminas – iki 2024 m. sausio 8 d.

Išsamiau su konkurso sąlygomis galite susipažinti 2023-11-22 LRTK sprendime KS-99.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti radijo programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo Komisijos sprendimo dėl Konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame bus naudojamas 94,3 MHz radijo dažnis Druskininkuose, pagrindinės veiklos sąlygos pagrindinės veiklos sąlygos yra nurodytos Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos 2023 m. spalio 30 d. rašte Nr. (15.11Mr)1B-2704 „Dėl informacijos pateikimo“.

Reikalavimai paraiškai nustatyti Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių III skyriaus 4 skirsnyje.

Paraiškos dalyvauti Konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 0660) darbo laiku. 


 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-22
Į viršų