BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Konkursas radijo programai transliuoti Klaipėdoje

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 93,3 MHz radijo dažnį Klaipėdoje, suteikiančiai teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus, gauti (toliau – Konkursas).

Paraiškų pateikimo terminas – iki 2023 m. vasario 13 d.

Išsamiau su konkurso sąlygomis galite susipažinti 2023-01-11 LRTK sprendime KS-2.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti radijo programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo Komisijos sprendimo dėl Konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame bus naudojamas 93,3 MHz radijo dažnis  Klaipėdoje, pagrindinės veiklos sąlygos yra nustatytos Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos Radijo ryšio departamento direktoriaus 2022 m. gruodžio 22 d. sprendime Nr. (1.46E)2SP-575 „Dėl informacijos apie sukoordinuotą radijo dažnį (kanalą) pateikimo Lietuvos radijo ir televizijos komisijai“.

Reikalavimai paraiškai nustatyti Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių III skyriaus ketvirtajame skirsnyje.

Paraiškos dalyvauti Konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 0660) darbo laiku. 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-12
Į viršų