BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Konkursas radijo programai transliuoti Vilniuje

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 96,4 MHz radijo dažnį Vilniuje, suteikiančiai teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus, gauti (toliau – Konkursas).

Paraiškų pateikimo terminas – iki 2023 m. rugsėjo 4 d.

Išsamiau su konkurso sąlygomis galite susipažinti 2023-06-21 LRTK sprendime KS-49.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti radijo programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo Komisijos sprendimo dėl Konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame bus naudojamas 96,4 MHz radijo dažnis  Vilniuje, pagrindinės veiklos sąlygos yra nurodytos Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos 2023 m. birželio 9 d. rašte Nr. (15.11Mr)1B-1463 „Dėl informacijos pateikimo“.

Reikalavimai paraiškai nustatyti Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių III skyriaus 4 skirsnyje.

Paraiškos dalyvauti Konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 0660) darbo laiku. 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-07-10
Į viršų