BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Konkursas televizijos programai transliuoti Kėdainiuose, Panevėžyje ir Ukmergėje

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai televizijos programai transliuoti per skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą, naudojant 46 televizijos kanalą Kėdainiuose, Panevėžyje ir Ukmergėje, suteikiančiai teisę naudotis VšĮ Regioninė televizija „Aidas“ teikiama siuntimo paslauga arba teisę naudoti savo turimus elektroninių ryšių tinklus, gauti (toliau – Konkursas).

Paraiškų pateikimo terminas – iki 2024 m. gegužės 9 d.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame kuriame skirtas naudoti skaitmeninės antžeminės televizijos kanalas pagrindinės veiklos sąlygos yra šios:

- televizijos kanalo naudotojas – VšĮ Regioninė televizija „Aidas“ (įmonės kodas 304520987);

- paskirtas televizijos kanalas (radijo dažnių juosta) – 46 televizijos kanalas (670678 MHz);

- televizijos kanalo naudojimo vietovės: J. Basanavičiaus 36, Kėdainiai; Laisvės a. 26, Panevėžys; Vaitkuškio k., Ukmergės r.

Išsamiau su konkurso sąlygomis galite susipažinti 2024-04-24 LRTK sprendime KS-92.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti televizijos programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo LRTK sprendimo dėl Konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Reikalavimai paraiškai nustatyti Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių 22 punkte.

Paraiškos dalyvauti Konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 0660) darbo laiku. 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-24
Į viršų