BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Antikorupcinis sąmoningumo didinimas

Spausdinti

Antikorupcinio sąmoningumo didinimas vykdomas kaip neatskiriama švietimo dalis ir ugdymas, siekiant puoselėti asmens teisių ir pareigų visuomenei, Lietuvos valstybei sampratą ir didinti visuomenės, viešojo ir privataus sektorių sąmoningumą veikti skaidriai ir sąžiningai, netoleruoti korupcijos ar kito nesąžiningo elgesio, pranešti apie korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus.

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos darbuotojų antikorupcinio sąmoningumo didinimą įgyvendina rengdama kasmetinius kvalifikacijos kėlimo (mokymo) planus, vykdydama darbuotojų konsultavimą ir informavimą, taip pat bendradarbiaudama su kitomis institucijomis (pvz., Specialiųjų tyrimų tarnyba, kuri vykdo veiklas, orientuotas į visuomenės antikorupcinio sąmoningumo didinimą, organizuoja mokymus, seminarus, metodinės pagalbos renginius).

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-20
Į viršų