BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Atsparumo korupcijai lygio nustatymas

Spausdinti

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 12 straipsniu, nustatant atsparumo korupcijai lygį vertinama, kiek ir kokių korupcijai atsparios aplinkos kūrimo priemonių yra įdiegta viešojo sektoriaus subjekte, šių priemonių diegimo kokybė ir praktinis pritaikomumas bei jas taikant pasiekti rezultatai. Pagal šiuos korupcijai atsparios aplinkos kūrimo priemonių įdiegimo elementus apskaičiuojamas viešojo sektoriaus subjekto atsparumo korupcijai lygis, kuris pagal iš anksto nustatytą skalę gali būti nuo labai žemo iki labai aukšto.

Savarankiškų įstaigų atsparumo korupcijai lygio nustatymą atlieka pačios įstaigos.

Atsparumo korupcijai lygio nustatymo rezultatai skelbiami savarankiškos įstaigos interneto svetainėje.

Atsparumo korupcijai lygio nustatymo metodiką tvirtina Vyriausybė.

Reikalavimas įstaigoms atlikti atsparumo korupcijai lygio nustatymą įsigaliojo nuo 2022 m. sausio 1 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija atsparumo korupcijai lygio nustatymą planuoja metodikoje nustatyta tvarka ir terminais.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-20
Į viršų