BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Korupcijos rizikos valdymo vertinimas

Spausdinti

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 11 straipsniu, viešuosiuose juridiniuose asmenyse, kaip jie apibrėžti Lietuvos Respublikos vidaus kontrolės ir vidaus audito įstatyme, korupcijos rizikos valdymo vertinimas planuojamas ir atliekamas Vidaus kontrolės ir vidaus audito įstatymo nustatyta tvarka.

Viešojo sektoriaus subjektuose, kuriuose nėra įsteigtos vidaus audito tarnybos, korupcijos rizikos valdymo vertinimą ar analogišką procedūrą atlieka kitas už viešojo sektoriaus subjekto veiklos vidaus kontrolę, atitiktį teisės aktų reikalavimams atsakingas padalinys ar darbuotojas jo veiklą reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Pagal Lietuvos Respublikos Seimo 2023 m. birželio 8 d. nutarimo Nr. XIV-2047 „Dėl Vidaus audito paskyrimo“ 1 straipsnio 5 punktą Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Vidaus audito skyrius yra  paskirtas atlikti vidaus auditą  Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje.*

* Lietuvos Respublikos Seimo 2023 m. birželio 8 d. nutarimas Nr. XIV-2047 „Dėl Vidaus audito paskyrimo“ įsigalioja 2024 m. sausio 1 d.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-20
Į viršų