BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Praneškite apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas

Spausdinti

Jei turite informacijos apie galimas korupcijos apraiškas Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje ar norite pateikti pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos priemonių tobulinimo, prašome informaciją pateikti paštu, el. paštu: lrtk@rtk.lt arba pristatyti į instituciją adresu Šeimyniškių g. 3A, Vilnius. Kiekvienas asmuo turi teisę informaciją pateikti anonimiškai, t. y. nenurodydamas savo vardo, pavardės ir (ar) kontaktinių duomenų.

Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas įtvirtina asmenų, pateikusių informaciją apie pažeidimą įstaigoje, su kuria juos sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai, apsaugos mechanizmą. Informacijos apie pažeidimą Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje pateikimo būdai skelbiami čia.

Visą parą galite kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 3333, el. paštu pranesk@stt.lt arba užpildę pranešimo formą internetu.

Atkreipiame dėmesį, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą nusikaltimo padarymu yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-20
Į viršų