BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Asmeniui, neteisėtai platinusiam televizijos programas, skirta bauda

Spausdinti
8_judge-gavel-1461286836pNv.jpg

2023 m. lapkričio 8 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą ir nutarė skirti baudą asmeniui už neteisėtą televizijos programų platinimo internete paslaugų teikimą.

 

LRTK administracijos Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyrius 2023 m. spalio 17 d. atliko stebėseną ir nustatė, kad interneto svetainėje teikiamos paslaugos tiesiogiai žiūrėti 14 televizijos programų: „LRT televizija“, „LRT plius“, „LNK“, „TV3“, „TV3 film“, „TV1“, „TV6“, „TV8“, „Balticum“, „Lietuvos rytas.tv“, „Info TV“, „2TV“, „BTV“, „Sport 1“.

 

LRTK gavo UAB „LAISVAS IR NEPRIKLAUSOMAS KANALAS“, kuri transliuoja televizijos programas „LNK“, „BTV“, „Info TV“, „2TV“, prašymą užkirsti kelią neteisėtam šios bendrovės transliuojamų televizijos programų platinimui.

 

Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas nustato, kad bet koks kūrinio panaudojimas be autoriaus, jo teisių perėmėjo ar jo tinkamai įgalioto asmens leidimo yra laikomas neteisėtu. Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas nustato, kad neteisėtas autorių teisių ar gretutinių teisių objekto arba jo dalies viešas atlikimas, atgaminimas, viešas paskelbimas, įskaitant padarymą viešai prieinamo kompiuterių tinklais (internete), kitoks panaudojimas bet kokiais būdais ir priemonėmis nekomerciniais tikslais, užtraukia baudą nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt iki šešių šimtų eurų.

 

Išnagrinėjusi visas aplinkybes, LRTK nusprendė šiam asmeniui skirti pusę minimalios baudos – 140 eurų.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-08
Į viršų