BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Blokuojama interneto svetainės kopija

Spausdinti
3093_1c96e2df2402ba904e46bfabc455b9e2.jpg

2023 m. rugpjūčio 30 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą blokuoti pirminės interneto svetainės kopijos, kurioje neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.

Sprendimą dėl pirminės interneto svetainės blokavimo LRTK buvo priėmusi 2020 m. lapkričio 25 d., gavusi VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“ (toliau – LRT) prašymą taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams.

LRTK 2023 m. rugpjūčio 28 d. savo iniciatyva atlikusi stebėseną nustatė, kad anksčiau užblokuotoje pirminėje interneto svetainėje neteisėtai viešai paskelbtas autorių teisių saugomas turinys – LRT priklausanti informacinė medžiaga (straipsniai) – savavališkai ir neteisėtai, be LRT sutikimo pasiekiamas naujais interneto domenų vardais pakeičiant pirminės interneto svetainės pirmojo ar antrojo lygio domenus.  

Paslaugos teikėjas ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šio sprendimo gavimo dienos privalės panaikinti galimybę domeno vardo blokavimo būdu pasiekti interneto svetainę, kurioje neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.

Interneto svetainę identifikuojantys domeno vardai bus įtraukti į interneto svetainių, kurias pasiekti galimybė yra panaikinta, sąrašą. Šis sąrašas skelbiamas LRTK interneto svetainėje www.rtk.lt

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-08-30
Į viršų