Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dėl autorių teisių ir gretutinių teisių pažeidimų nuo šiol galės kreiptis ir licenciatai

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

2020 m. lapkričio 18 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) sprendimu buvo pakeistas ir nauja redakcija išdėstytas LRTK 2019 m. kovo 27 d. sprendimas „Dėl teisių turėtojų prašymų taikyti privalomus nurodymus interneto paslaugų teikėjams nagrinėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Naujojoje redakcijoje buvo praplėsta sąvoka „įgalioti asmenys“. Numatyta, jog įgaliotais asmenimis bus laikomi ir licenciatai, veikiantys pagal autorių teisių, gretutinių teisių ar sui generis teisių subjekto (licenciaro) išduotą licenciją – pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą turintys teisę viešai skelbti autorių teisių saugomą turinį.

Taigi, nuo šiol į LRTK dėl autorių teisių ir gretutinių teisių pažeidimų galės kreiptis patys teisių subjektai, jų įgalioti asmenys – veikiantys pagal įgaliojimą ar licenciją, bei kolektyvinio autorių teisių ir gretutinių teisių administravimo organizacijos.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-20