BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dėl nepaprastosios padėties metu draudžiamų retransliuoti televizijos programų

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

Šiandien Lietuvos radijo ir televizijos komisija informavo Lietuvos Respublikoje veikiančius operatorius, platinančius televizijos programas, kad 2022 m. kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas įvedė nepaprastąją padėtį Lietuvos Respublikos teritorijoje iki 2022 m. balandžio 20 d. 24 valandos 00 minučių. Nuspręsta, kad draudžiamas Rusijos Federacijos ar Baltarusijos Respublikos įsteigtų, tiesiogiai ar netiesiogiai valdomų, kontroliuojamų ar finansuojamų subjektų radijo programų, televizijos programų ir (ar) atskirų programų retransliavimas ir (ar) platinimas internete Lietuvos Respublikos teritorijoje, išskyrus tuos atvejus, kai Lietuvos radijo ir televizijos komisija suteikia leidimą arba kai jos retransliuojamos (platinamos) iš Europos Sąjungos valstybių narių ar Europos Tarybos konvenciją dėl televizijos be sienų ratifikavusių valstybių.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija, pagal retransliuotojų ir (ar) platintojų internete pateiktus duomenis, sudarė sąrašą retransliuojamų ir (ar) platinamų internete televizijos programų, kurios platinamos iš Europos Sąjungos valstybių narių ar Europos Tarybos konvenciją dėl televizijos be sienų ratifikavusių valstybių.

Televizijos programos, kurios platinamos iš Europos Sąjungos valstybių narių ar Europos Tarybos konvenciją dėl televizijos be sienų ratifikavusių valstybių:

1. „CTC Baltics“

2. „Dom Kino Lietuva“

3. „Nashe Kino“

4. „Nasche Ljubimoe Kino“

5. „Nastojaščeje vremia“

6. „Novij Mir“

7. „NTV Mir Lithuania“

8. „NTV Mir Baltic“

9. „Ren TV Lietuva“

10. „Ren TV Baltic“

11. „RTVi“

Lietuvos radijo ir televizijos komisija paprašė televizijos programų retransliuotojų informuoti ją, jeigu jie turėtų informacijos, kad kitos, šiame rašte neišvardintos televizijos programos, yra retransliuojamos ir (ar) platinamos iš Europos Sąjungos valstybių narių ar Europos Tarybos konvenciją dėl televizijos be sienų ratifikavusių valstybių, tokiu atveju sąrašas galėtų būti koreguojamas.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-10
Į viršų