BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dėl sąsajų su Baltarusijos Respublika stabdomos tavo. tv grupės televizijos programos

Spausdinti
3093_1c96e2df2402ba904e46bfabc455b9e2.jpg

2024 m. liepos 3 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) įpareigojo Lietuvos Respublikos teritorijoje veiklą vykdančius retransliuotojus, taip pat kitus asmenis, teikiančius Lietuvos vartotojams televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, sustabdyti televizijos programų  „Tavo.tv“, „Tavo.tv DRAMA“, „Tavo.tv ROMANCE“, „Tavo.tv HORROR“, „Tavo.tv KIDS“, „Tavo.tv COMEDY“, „Tavo.tv ACTION“,  „Tavo.tv FANTASTIC“, „Tavo.tv FAMILY“, „Tavo.tv ADVENTURE“, „Tavo.tv HISTORY“ ir „Tavo.tv CINEMA 4K“ retransliavimą ir platinimą Lietuvos teritorijoje dėl nacionaliniam saugumui keliamo pavojaus ir grėsmės.

Tokį sprendimą LRTK priėmė vadovaudamasi Visuomenės informavimo įstatymo 34-1 straipsnio nuostatomis, pagal kurias Lietuvos Respublikoje draudžiama retransliuoti ar platinti internete Rusijos Federacijos ar Baltarusijos Respublikos įsteigtų, tiesiogiai ar netiesiogiai valdomų, kontroliuojamų ar finansuojamų subjektų radijo ir televizijos programas, nes šios valstybės nurodytos kaip keliančios pavojų ir grėsmę Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui.

Š. m. birželio mėn. atlikusi stebėseną LRTK nustatė, kad tavo.tv grupės televizijos programos yra netiesiogiai valdomos iš Baltarusijos Respublikos, todėl šių programų retransliavimas ar platinimas Lietuvos teritorijoje pažeidžia Visuomenės informavimo įstatymo nuostatas.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-03
Į viršų