BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

„Doždj“ transliavimo licencija Latvijoje panaikinta dėl grėsmės nacionaliniam saugumui

Spausdinti
5f75bda9173a3-1_700x350.png

2022 m. gruodžio 6 d. Latvijos nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba (toliau – NEPLP) nusprendė panaikinti televizijos programos „Doždj“ („Дождь“) transliavimo licenciją.

Kaip skelbia NEPLP, sprendimas panaikinti transliavimo licenciją priimtas dėl grėsmės nacionaliniam saugumui ir viešajai tvarkai.

Sprendimas įsigalios ketvirtadienio naktį – gruodžio 8 d., kai „Doždj“ turės nutraukti transliacijas Latvijos teritorijoje.

Prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą, ir siekiant suteikti visuomenei galimybę susipažinti su  nepriklausomos Rusijos žiniasklaidos priemonės teikiama informacija, 2022 m. birželio  6 d. NEPLP išdavė televizijos programai „Doždj“ transliavimo licenciją Latvijos teritorijoje.

Ši licencija suteikė teisę platinti sukurtą turinį Europos Sąjungos šalyse, Rusijoje, JAV ir kitur. Ji buvo įtraukta į Latvijoje paslaugas teikiančių TV programų retransliuotojų retransliuojamų programų sąrašą, užsakomųjų audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikėjų paslaugas, pasiekiama vaizdo dalijimosi platformoje „YouTube“.

Panaikinus „Doždj“ transliavimo licenciją – nuo gruodžio 8 d. ji nebus pasiekiama ir Lietuvoje.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-06
Į viršų