BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dvi pirminės interneto svetainės kopijos bus užblokuotos

Spausdinti
mirror.jpg

2020 m. kovo 4 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė du sprendimus panaikinti galimybę pasiekti informaciją pirminės interneto svetainės dviejose kopijose, kuriose yra neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys – filmai.

 

Atlikusi stebėseną, LRTK nustatė, kad neteisėtai viešai paskelbtas pirminėje interneto svetainėje autorių teisių saugomas turinys pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant pirminės interneto svetainės pirmojo lygio domenus.

 

Sprendimą dėl pirminės interneto svetainės blokavimo LRTK buvo priėmusi 2019 m. rugsėjo 11 d., Vilniaus apygardos administracinis teismas jį sankcionavo 2019 m. rugsėjo 13 d.

 

Sprendimai dėl naujų interneto domenų vardų (kopijų) blokavimo neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo.

 

Paslaugos teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šių sprendimų gavimo dienos privalės panaikinti galimybę interneto domeno vardo, identifikuojančio interneto svetainę, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

 

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų