BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Keturiems fiziniams asmenims, neteisėtai platinusiems televizijos programas, skirtos baudos nuo 140 iki 600 eurų.

Spausdinti
priedelis 855x345.jpg

2022 m. gruodžio 7 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) išnagrinėjo keturias administracinio nusižengimo bylas ir nutarė skirti baudas keturiems asmenims už neteisėtą televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą.

LRTK administracijos Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyrius 2022 m. lapkričio mėn. atliko stebėseną ir nustatė, kad skelbimų portaluose fiziniai asmenys verčiasi nelicencijuojama veikla, bei teikia televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugas, už kurias gauna finansinį atlygį. Tarp platinamų yra ir televizijos programos, kurių laisvas priėmimas Lietuvos Respublikoje yra sustabdytas tiek LRTK sprendimais, tiek Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymu (toliau – VIĮ).

Pagal VIĮ tokia veikla yra laikoma nelicencijuojama televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete teikimo paslauga. Vadovaujantis šiuo įstatymu, asmenys, norintys Lietuvos Respublikoje verstis nelicencijuojama veikla ir Lietuvos Respublikos vartotojams teikti televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, prieš pradėdami šią veiklą privalo nustatyta tvarka pranešti apie tai LRTK. Pradėti teikti aukščiau nurodytas paslaugas šie asmenys gali kitą dieną nuo atitinkamo pranešimo pateikimo LRTK dienos ir per 30 kalendorinių dienų sumokėti metinę įmoką.

Pažymėtina, kad nustatyti pažeidėjai apie televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą nėra pranešę LRTK.

Išnagrinėjusi visas aplinkybes, LRTK nusprendė fiziniams asmenims skirti nuo 140 iki 600 eurų baudas.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-07
Į viršų