BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Keturios pirminės interneto svetainės kopijos bus užblokuotos

Spausdinti
mirror 855x345.jpg

2020 m. lapkričio 18 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė keturis sprendimus dėl galimybės panaikinimo pasiekti informaciją keturiose pirminių interneto svetainių kopijose.

LRTK nustatė, kad pirminėse interneto svetainėse neteisėtai viešai skelbtas autorių teisių saugomas turinys – filmai, šiuo metu yra pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant pirminių interneto svetainių pirmojo ar antrojo lygio domenus.

Sprendimus dėl pirminių interneto svetainių blokavimo, kuriose buvo neteisėtai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys, LRTK priėmė 2020 m. balandžio 29  d. ir gegužės 20 d., ir juos sankcionavo Vilniaus apygardos administracinis teismas.

Sprendimai dėl naujų interneto domenų vardų (kopijų) blokavimo neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo.

Paslaugos teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šių sprendimų gavimo dienos privalės panaikinti galimybę interneto domeno vardo, identifikuojančio interneto svetainę, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu, pasiekti interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų