BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Keturios pirminių interneto svetainių kopijos bus užblokuotos

Spausdinti
mirror 855x345.jpg

2020 m. spalio 14 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė keturis sprendimus panaikinti galimybę pasiekti informaciją keturiose pirminių interneto svetainių kopijose.

Sprendimus dėl pirminių interneto svetainių blokavimo, kuriose buvo neteisėtai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys, LRTK priėmė 2020 m. gegužės 20 d. ir juos sankcionavo Vilniaus apygardos administracinis teismas.

Atlikus stebėseną buvo nustatyta, kad pirminėse interneto svetainėse neteisėtai viešai skelbtas autorių teisių saugomas turinys – filmai, yra pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant pirminių interneto svetainių pirmojo ar antrojo lygio domenus.

Sprendimai dėl naujų interneto domenų vardų (kopijų) blokavimo neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo.

Paslaugos teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šių sprendimų gavimo dienos privalės panaikinti galimybę interneto domeno vardo, identifikuojančio interneto svetainę, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu, pasiekti interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų