BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas galutine nutartimi nusprendė – LRTK nutarimas skirti administracinę nuobaudą UAB „Consilium optimum“ yra teisėtas ir pagrįstas

Spausdinti
8_judge-gavel-1461286836pNv.jpg

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas 2020 m. balandžio 28 d. nutartimi pripažino, kad Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) 2019 m. kovo 20 d. priimtas nutarimas dėl administracinės nuobaudos skyrimo UAB „Consilium optimum“ direktoriui yra teisėtas ir pagrįstas.

LRTK nustatė, kad UAB „Consilium optimum“ teikė televizijos programų platinimo internete paslaugas ir apie tokią veiklą neinformavo LRTK – t. y. Transliavimo ir retransliavimo veiklos licencijavimo taisyklėse nustatyta tvarka nepateikė pranešimo apie vykdomą televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimo veiklą Lietuvos Respublikos vartotojams.

Visuomenės informavimo įstatymas numato, kad asmenys, norintys Lietuvos Respublikoje verstis minėta nelicencijuojama veikla, prieš pradėdami šią veiklą, privalo pranešti apie tai LRTK. Už šį administracinį nusižengimą UAB „Consilium optimum“ direktoriui buvo paskirtas įspėjimas, tačiau bendrovės direktorius nesutiko su paskirta administracine nuobauda ir minėtą LRTK  nutarimą apskundė teismui.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų