BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Lietuvos nacionalinių televizijos programų struktūra pagal kilmės šalį

Spausdinti
icon 855x345.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK), prižiūrėdama, kaip Lietuvos nacionalinio masto transliuotojai laikosi Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo nuostatų, bei įgyvendindama Europos Parlamento ir Tarybos Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų direktyvos 16 ir 17 straipsnyje numatytus reikalavimus dėl Europos kūrinių kvotų vykdymo, atliko tyrimą. Buvo patikrinta 12 nacionalinių televizijos programų struktūra 2021 m. kovo mėn. vienos savaitės laikotarpiu ir palyginta su praėjusių dvejų metų duomenimis.

Atlikus tyrimą taip pat buvo paskaičiuota kokią dalį stebėtose televizijos programose per vieną savaitę užėmė kitų – ne Europos šalių kūriniai.

Apibendrinant galima teigti, kad Europos šalių produkcijos kiekis per trejus metus beveik nekito, kitų šalių audiovizualinių kūrinių produkcijos pasiskirstyme dominuojančią poziciją užėmė produkcija iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Rusiška produkcija buvo antroje vietoje televizijos programose.

Tyrimo duomenys pateikti procentais, atėmus televizijos programos laiką, skirtą žinių, sporto ir žaidimų laidoms, tačiau neatsižvelgus į reklamai ir teleparduotuvei skirtą laiką.

Su tyrimu galima susipažinti čia.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų