BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ragina YouTube nedelsiant pašalinti uždraustas televizijos programas iš platformos

Spausdinti
youtube.jpg

Atsižvelgdama į informacinio karo keliamą grėsmę, 2022 m. vasario 26 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija kreipėsi į YouTube ir Airijos transliavimo tarybą – instituciją, kuri reguliuoja YouTube platformą Europos mastu dėl šešių rusų kalba retransliuojamų Lietuvoje propagandinių Kremliaus programų pašalinimo iš šios platformos.

Nustačiusi grubius tarptautinių ir nacionalinių teisės aktų pažeidimus, grėsmę nacionaliniam saugumui keliančią skleidžiamą informaciją, karo ir tautinės neapykantos kurstymą, tendencingos dezinformacijos skleidimą 2022 m. vasario 25 d. neeiliniame posėdyje LRTK sustabdė šešių rusų kalba retransliuojamų televizijos programų – „Planeta RTR“, „Rossija 24“, „NTV Mir“ ir „Belarus 24“, „Pirmais Baltijas Kanals Lietuva“ („PBK“) ir „TVCi“  priėmimą Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Siekdama kovoti su dezinformacija, Lietuvos radijo ir televizijos komisija informavo kitas Europos Sąjungos nepriklausomas audiovizualinį sektorių reguliuojančias institucijas, ragindama sekti Lietuvos pavyzdžiu, bei  kreiptis į didžiausią vaizdo dalijimosi platformą dėl dezinformacinio turinio pašalinimo.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-26
Į viršų