BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK kvietimu lankėsi Ukrainos nacionalinės televizijos ir radijo tarybos delegacija

Spausdinti
ukr 855x345.jpg

2023 m. spalio 9-10 d. Ukrainos nacionalinės televizijos ir radijo tarybos (toliau – Ukrainos nacionalinė taryba) pirmininkė Olha Herasymiuk, narys Maksym Onopriienko ir Strateginio planavimo ir tarptautinio bendradarbiavimo bei komunikacijos departamento vadovas Dmytro Kardash lankėsi Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje (toliau – LRTK).

Glaudesnis bendradarbiavimas tarp šių dviejų institucijų tapo 2018 m. pasirašius bendradarbiavimo susitarimą, dar labiau suaktyvėjo nuo Rusijos karo prieš Ukrainą pradžios, ir toliau stiprėja Ukrainai siekiant tapti Europos Sąjungos nare.

Stiprinant partnerystę audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo srityje, abi institucijos siekia rengti konsultacijas ir keistis informacija apie konkrečias sektoriaus problemas, Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų direktyvos įgyvendinimą,  aktualių teisės aktų rengimą, kovą su dezinformacija bei neapykantos ir karo kurstymu.

Šio susitikimo metu Ukrainos nacionalinės tarybos atstovai papasakojo apie savo darbo realijas, pasiekimus bei iššūkius sunkiomis karo sąlygomis, o LRTK atstovai pasidalino savo patirtimi apie labiausiai svečius dominusius klausimus – kovą su dezinformacija bei priešiška propaganda, autorių teisių apsaugos internete rezultatus, vlogerių veiklos reguliavimo iššūkius, Stebėsenos skyriaus įrangą bei veiklą, ir kt.

Buvo sutarta, kad pagal galimybes tokie susitikimai bus organizuojami ir toliau, o prireikus bus operatyviai keičiamasi informacija nuotoliniu būdu.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-10
Į viršų