BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK lankėsi Armėnijos delegacija

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.png

2022 m. gegužės 26 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje (toliau – LRTK) lankėsi Armėnijos Respublikos teisingumo ministras Karen Andreasyan, Armėnijos Respublikos ambasadorius Lietuvos Respublikoje Hovhannes Igityan bei trečiasis sekretorius Anahit Chalikyan, kiti lydintys asmenys.

Su svečiais susitiko LRTK pirmininkas Rimantas Bagdzevičius, pavaduotojas Ričardas Slapšys, administracijos darbuotojai.

Armėnijos delegacijos atstovus labiausiai domino LRTK praktika priimant sprendimus dėl Lietuvoje retransliuojamų Rusijos propagandinių televizijos programų sustabdymo, bei kova su dezinformacija.

Susitikimo metu buvo aptarta procedūra ir teisinės galimybės, leidžiančios laikinai sustabdyti rusų kalba retransliuojamų televizijos programų priėmimą Lietuvos Respublikos teritorijoje,  nustačius grubius tarptautinių ir nacionalinių teisės aktų pažeidimus, grėsmę nacionaliniam saugumui keliančią skleidžiamą informaciją, karo ir tautinės neapykantos kurstymą, tendencingos dezinformacijos skleidimą.

Be to, susitikimo dalyviai nuoširdžiai pasidžiaugė Armėnijos televizijos ir radijo komisijos ir LRTK iniciatyva š. m. birželio pradžioje pasirašyti bendradarbiavimo susitarimą.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-27
Į viršų