BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Sakartvelo nacionaline komunikacijų komisija

Spausdinti
gruzija 2.jpg

2022 m. birželio 17 d. dvišalio susitikimo metu Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau –LRTK) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Sakartvelo nacionaline komunikacijų komisija (toliau – ComCom).

Susitarimo tikslas – plėtoti ir stiprinti LRTK ir ComCom bendradarbiavimą audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo srityje.

Pripažindamos šio sektoriaus veiksmingo reguliavimo svarbą atsižvelgiant į šiuolaikinius globalius iššūkius, abi pusės susitarė keistis informacija apie teisės aktus, reguliavimo sričiai taikomas nuostatas, naudojamus metodus bei metodologiją, dalyvauti audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo srities renginiuose,  konsultuoti viena kitą abiem pusėms svarbiais klausimais, keistis nacionaline audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo patirtimi ir kt.

Panašų bendradarbiavimo susitarimą praėjusią savaitę LRTK pasirašė ir su Armėnijos televizijos ir radijo komisija. Neformalų bendradarbiavimą, ypač tarp Europos Sąjungos ir ne Europos Sąjungos valstybių įtvirtina bei skatina 2018 m. peržiūrėta Europos Sąjungos Parlamento ir Tarybos Audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų direktyva.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-17
Į viršų