BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK sėkmingai tęsia kovą su piratavimu internete

Spausdinti
2148_8258a4828bf349849e9e9d82e2597090.png

2019 m. lapkričio mėn. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) kreipėsi į Lietuvos banką dėl galimybės duoti privalomą nurodymą ar taikyti poveikio priemonę „Paysera LT“, UAB, siekiant, kad interneto svetainės www.filmai.in, kurioje neteisėtai viešai skelbiami autorių teisių saugomi kūriniai, valdytojai, naudodamiesi finansinio tarpininkavimo paslaugomis, kurias teikia „Paysera LT“, UAB, iš vartotojų negautų piniginių lėšų. LRTK nuomone, apribojus interneto svetainės www.filmai.in valdytojų galimybę iš vartotojų gauti pinigines lėšas, būtų daug efektyviau ginamos autorių teisės, kadangi be piniginių lėšų yra daug sudėtingiau vykdyti nelegalią veiklą – nelegaliai platinti filmus, serialus ir kitą autorių teisių saugomą turinį.

Reaguodamas į LRTK ir kitų autorių teises ginančių organizacijų pateiktą informaciją, jog kai kuriose interneto svetainėse yra vykdoma neteisėta veikla apeinant LRTK sprendimus ir susimokant už norimą gauti turinį naudojantis „Paysera LT“, UAB paslaugomis, Lietuvos bankas kreipėsi į ją, rekomenduodamas įvertinti paslaugų teikimą asmenims, kurie naudojasi interneto svetainėmis neteisėtai viešai skelbdami autorių teisių saugomus kūrinius.

2020 m. vasario 6 d. „Paysera LT“ priėmė sprendimą nebesudaryti sąlygų asmenims naudotis neteisėtą veiklą vykdančiomis interneto svetainėmis.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų