BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK siūlo peržiūrėti metinės įmokos dydžius

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.png

2021 m. kovo 31 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) viešosioms konsultacijoms paskelbė aprašo „Dėl metinės įmokos už radijo ir (ar) televizijos programų transliavimo, retransliavimo, platinimo internete, užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų teikimo veiklą dydžio nustatymo tvarkos“ pakeitimo projektą.

Paskutiniai aprašo pakeitimai buvo daryti prieš 5 metus, nuo to laiko audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų rinkoje ir jų teikėjų veikloje įvyko nemažai pokyčių. Kai kurios aprašo nuostatos, nustatančios atitinkamų įmokų dydžius, yra pasenusios ir neatitinka dabartinės situacijos, ir netgi stabdo technologinę pažangą ir teisėtų paslaugų atsiradimą rinkoje.

Parengtu projektu siekiama suderinti aprašą su Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimais, nustatyti mažesnes įmokas LRTK prižiūrimiems ūkio subjektams, kurie paslaugas teikia naudodamiesi internetu, tuo būdu sumažinant jiems finansinę naštą, paskatinti legaliai veikti ir kitus subjektus, kurie vengė registruotis dėl nustatytų metinių įmokų, ir kt.

LRTK tikisi, kad parengtas aprašo projektas paskatins verslo plėtrą ir technologinį vystymąsi bei prisidės prie palankesnės ir skaidresnės verslo aplinkos kūrimo.

Pasibaigus viešosioms konsultacijoms ir įvertinus gautas pastabas bei pasiūlymus, aprašo projektas bus išsiųstas tvirtinti LR Kultūros ministerijai.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų