BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LRTK tęsia autorių teisių priežiūrą internete

Spausdinti
plyta.jpg

2020 m. balandžio 29 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimus dėl privalomų nurodymų taikymo aštuonioms interneto svetainėms.

LRTK išnagrinėjo pareiškėjų prašymus, kuriuose buvo nurodyta, kad interneto svetainėse vartotojams yra suteikiama galimybė peržiūrėti audiovizualinius kūrinius - filmus arba skaityti literatūros kūrinius - knygas, t. y. be teisių turėtojų sutikimo yra neteisėtai viešai skelbiami autorių teisių saugomi kūriniai.

Vadovaudamasi Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu, LRTK nusprendė nurodyti interneto prieigos paslaugų teikėjams ne vėliau kaip per 5 dienas nuo sprendimų gavimo dienos panaikinti galimybę interneto domenų vardų, identifikuojančių interneto svetaines, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

LRTK sprendimai dėl interneto svetainių blokavimo įsigalios juos sankcionavus Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų