BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Minint tarptautinę saugesnio interneto savaitę – kibernetinio saugumo ir duomenų apsaugos mokymai

Spausdinti
kiber.jpg

2024 m. vasario 7 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) inicijavo mokymus „Kibernetinio saugumo fundamentiniai pricipai ir rizikų valdymas“, kuriais buvo siekiama atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, galimus pavojus, rizikas ir grėsmes, naudojantis internetu ir skaitmeninėmis technologijomis, bei siekti kibernetinio saugumo ir duomenų apsaugos užtikrinimo virtualioje erdvėje. Juos vedė kibernetinio saugumo ekspertas, M. Romerio universiteto partnerystės docentas Mindaugas Matulionis.

LRTK nariai ir administracijos darbuotojai buvo supažindinti su įvairiomis aktualiomis temomis, susijusiomis su darbu virtualioje aplinkoje: žmogaus santykis su technologijomis; „įsilaužimas“ į tinklą; el. pašto klastojimas; slaptažodžių „nulaužimas“, įrangos užvaldymas per WI-FI; informacijos vagystė ir kt.

Mokymai buvo surengti atsižvelgiant į LRTK veiklos specifiką – nuolatinę audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų internete stebėseną ir analizavimą.

Mokymų dalyviai siekė pagilinti turimas žinias, įgyti naujų ir susipažinti su šios srities naujovėmis, pritaikant jas savo veikloje.

  

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-07
Į viršų