BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Nuspręsta taikyti administracinę atsakomybę UAB All Media Lithuania

Spausdinti
judge-gavel-1461286836pNv.jpg

2020 m. lapkričio 18 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) nusprendė taikyti administracinę atsakomybę UAB All Media Lithuania už reikalavimų komercinių audiovizualinių pranešimų ir rėmimo transliavimui pažeidimus.

Gautų skundų pagrindu atlikusi 2020 m. rugsėjo 27 d., spalio 4 d. ir spalio 11 d. minėtos bendrovės transliuojamos televizijos programos „TV8“ stebėseną, LRTK nustatė, kad transliuojant laidas „Sveikatos medis“ buvo pažeistos Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo ir LRTK Reikalavimų komerciniams audiovizualiniams pranešimams ir reklamos transliavimui, radijo programų ir atskirų programų rėmimo radijo ir (ar) televizijos programose įgyvendinimo tvarkos aprašo nuostatos.

Transliuojant laidų „Sveikatos medis“ reportažus buvo skleidžiama reklaminio pobūdžio informacija apie tų laidų rėmėjus – maisto papildus „Cardioace“, „Cemio Gemze“, „Estromineral selena“, dantų higienos procedūros „VECTOR Prom“ terapiją bei „VECTOR“ aparatą. Reportažų metu buvo nepagrįstai didinama galimybė pastebėti konkrečias prekes ir prekių ženklus, tiesiogiai skatinama pirkti produktą ar išbandyti paslaugą.

Minėti teisės aktai nustato, kad programose, į kurias įtrauktas prekių rodymas, negali būti tiesiogiai skatinama pirkti ar nuomoti prekes ar paslaugas, ypač darant specialias reklamines nuorodas į šias prekes ar paslaugas, taip pat negali būti nepagrįstai didinama galimybė pastebėti konkrečią prekę, paslaugą ar prekės ženklą.

Už padarytus nusižengimus LRTK minėtai bendrovei nusprendė taikyti administracinę atsakomybę.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų