BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Nuspręsta užblokuoti interneto svetainę

Spausdinti
icon 855x345.jpg

2021 m. rugpjūčio 25 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą dėl interneto svetainės blokavimo, kurioje neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.

Sprendimas buvo priimtas dėl prieigos panaikinimo interneto svetainei, kurioje vartotojams yra suteikiama galimybė perklausyti ir atsisiųsti muzikos kūrinius. Joje be teisių turėtojų sutikimo yra atgaminami ir viešai skelbiami autorių teisių saugomi muzikos kūriniai. Šį sprendimą LRTK priėmė išnagrinėjusi asociacijos „LATGA“ (toliau – LATGA) prašymą taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams. Prašyme buvo nurodyta, kad be LATGA licencijos, suteikiančios teisę viešai skelbti atstovaujamų muzikos autorių kūrinius, yra atgaminami ir viešai skelbiami atstovaujamų muzikos autorių kūriniai.

Sprendimas įsigalios jį sankcionavus Vilniaus apygardos administracinio teismui.

Paslaugos teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šio sprendimo gavimo dienos privalės panaikinti galimybę domeno vardo blokavimo būdu pasiekti interneto svetainę, kurioje neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-25
Į viršų