BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Pagal priežiūros įstaigų Švieslentę LRTK - tarp pažangiausių

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

Ekonomikos ir inovacijų ministerija pristatė 2020 m. priežiūros institucijų veiklos pažangumo tyrimo (Švieslentės) rezultatus.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau –LRTK) buvo įvertinta kaip viena iš didžiausią pažangą padariusių institucija. Lyginant padarytą pažangą su 2018 m. rodikliais, ji pakilo į pirmą vietą, o pagal 2020 m. rodiklius - iš 47 vertintų institucijų LRTK užėmė trečią vietą, užsitikrindama aukštą A pažangumo indekso reikšmę.

Atsižvelgiant į tai, kiek verslo reguliavimas yra palankus veiklos vykdymui, 2020 m. Švieslente buvo siekiama nustatyti, kaip priežiūrą atliekančios institucijos įgyvendina pažangias verslo priežiūros priemones ir kaip diegia kitas moderniąsias veiklos praktikas, susijusias su verslo priežiūra. Švieslentėje buvo vertinamos 9 kategorijos: veiklos rodikliai, rizikos vertinimas ir valdymas, kontroliniai klausimynai, tikrinimų vykdymas, konsultavimas, poveikio priemonių taikymas, „verslo naujoko“ statuso taikymas, mažareikšmiškumas, grįžtamasis ryšys.

Tikėtina, kad ūkio subjektų veiklos priežiūrą vykdančių institucijų pažangumo vertinime kaip tik ir atsispindėjo LRTK nuolat tobulinamos, diegiamos ir vykdomos verslo veiklos priežiūros priemonės.  

2020 m. Švieslentės rezultatai rodo, kad vienas iš prioritetinių LRTK, kaip reguliuojančios institucijos, veiklos tikslų - vienodų reguliavimo sąlygų visiems analogišką veiklą vykdantiems LRTK prižiūrimiems ūkio subjektams užtikrinimas, patogių ir operatyvių konsultavimo ir bendradarbiavimo priemonių bei metodinės pagalbos ūkio subjektams diegimas bei grįžtamojo ryšio su jais užtikrinimas, yra tinkamai įgyvendinamas. LRTK ir toliau sieks gerinti priežiūros funkcijos įgyvendinimą.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų