BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Parengtas aprašo projektas dėl kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos, reklamos ir komercinių audiovizualinių pranešimų LRT programose ir interneto svetainėje skleidimo kontrolės

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.png

2021 m. kovo 3 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) svarstė Kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos, reklamos ir komercinių audiovizualinių pranešimų Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos programose ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos interneto svetainėje skleidimo kontrolės aprašo projektą ir pritarė jo paskelbimui viešosioms konsultacijoms.

Aprašas parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo 6 straipsniu, nustatančiu, kad šio straipsnio nuostatų įgyvendinimo kontrolę atlieka LRTK.

Aprašo tikslas – nustatyti kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos, reklamos ir komercinių audiovizualinių pranešimų Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos programose ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos interneto svetainėje skleidimo kontrolės atlikimo sąlygas ir tvarką.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-03
Į viršų