BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Pasidalinta reguliavimo patirtimi su Armėnijos ir Moldovos delegacijomis

Spausdinti
263570667_585667839178138_4523119398439529268_n.jpg

„Freedom House“ – ne pelno siekianti nevyriausybinė organizacija, remianti žmogaus teisių ir demokratijos gynėjų pastangas skatinti atvirą valdymą, ginti žmogaus teises, stiprinti pilietinę visuomenę ir palengvinti laisvą informacijos sklaidą, 2021 m. gruodžio 5-15 dienomis organizavo delegacijos iš Armėnijos ir Moldovos susipažinimo vizitą po Baltijos valstybes. Gruodžio 6-8 dienomis ši įvairi svečių grupė, susidedanti iš politikų, valdininkų ir pilietinės visuomenės atstovų viešėjo Lietuvoje.

Viešint Lietuvoje šią delegaciją ypač domino žiniasklaidos reguliavimo klausimai, propagandos ir žiniasklaidos raštingumo iššūkiai, su kuriais susiduria Lietuva, bendradarbiavimo su pilietine visuomene ypatumai, šią sritį prižiūrinčios institucijos – Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) veikla.

Gruodžio 8 d. šio vizito organizatorių prašymu LRTK Visuomenės informavimo skyriaus rinkos tyrimų analitikas Nerijus Maliukevičius dalyvavo susitikime su delegacijos atstovais, papasakojo apie LRTK veiklą, reguliavimo iššūkius, pasidalino patirtimi ir galimybėmis taikyti teisines priemones siekiant užkardyti dezinformacijos bei karo ir neapykantos kurstymo skleidimą kai kuriose Rusijos Federacijoje rengiamose ir Lietuvoje retransliuojamose televizijos programose, atsakė į gausius vizito dalyvių klausimus.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų