BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Pasikeitė informacijos teikimo apie veiklą tvarka

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.png

2019 m. lapkričio 6 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) sprendimu Nr. KS-74 (šis sprendimas įsigaliojo nuo 2019 m. gruodžio 1 d.) buvo pakeistas ir nauja redakcija išdėstytas LRTK 2015 m. rugsėjo 9 d. sprendimas Nr. KS-167 „Dėl informacijos apie radijo, televizijos programų transliuotojų, retransliuotojų, užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis ir televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete paslaugų teikėjų veiklą teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Informacijos apie veiklą teikimo tvarkos aprašas leis supaprastinti ir nustatyti aiškesnę informacijos apie radijo, televizijos programų transliuotojų, retransliuotojų, užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis ir televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete paslaugų teikėjų veiklą ir pranešimų apie nelicencijuojamos radijo, televizijos programų transliavimo, retransliavimo veiklos, televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete ir užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos vartotojams veiklos pradžią teikimo LRTK tvarką.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad asmenys duomenis ir informaciją apie veiklą LRTK nuo šiol gali pateikti dviem būdais:

1) užpildant Informacijos apie veiklą teikimo tvarkos aprašo prieduose nurodytas formas ir atsiunčiant jas LRTK faksu (8 5) 264 7125, el. paštu lrtk@rtk.lt ar paštu adresu Šeimyniškių g. 3A, 09312 Vilnius;

2) elektronine forma per LRTK apsaugotos prieigos duomenų teikimo informacinės sistemos interneto tinklalapį (DTIS).

Daugiau informacijos galima rasti LRTK svetainėje https://www.rtk.lt/duomenu-apie-imones-veikla-teikimas/.  

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-31
Į viršų