BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su Armėnijos kolegomis

Spausdinti
arm 855x345.jpg

2022 m. birželio 9 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo srityje su Armėnijos televizijos ir radijo komisija (ATRK).

Pasirašyti susitarimo atvyko ATRK pirmininkas Tigran Hakobyan su tarptautinių ryšių specialiste Alla Tumanyan. Susidomėjimą dėl bendradarbiavimo išreiškęs Armėnijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Hovhannes Igityan taip dalyvavo pasirašant šį dokumentą.  Svečius priėmė LRTK pirmininkas Rimantas Bagdzevičius, pavaduotojas Ričardas Slapšys, administracijos darbuotojai. LRTK specialistai pasidalino patirtimi dėl propagandinių rusų kalba retransliuojamų Lietuvoje televizijos programų sustabdymo procedūrų, teisinio pagrindo, autorių teisių internete gynimo būdų ir kt.

Armėnijos kolegos papasakojo apie problemas, su kuriomis susiduria savo darbe – patyrimo stoką, politinių struktūrų spaudimą, ir pabrėžė, kad norėtų pasinaudoti  Lietuvos patirtimi, susipažinti su LRTK finansavimo modeliu, jos nepriklausomybės garantais, stebėsenos sistema, geriau suprasti tarptautinius ir Europos Sąjungos teisės aktus ir kt.

Susitikimo metu buvo aptarta tolesnė bendradarbiavimo eiga. Buvo nuspręsta bent kartą per metus organizuoti mokymus bei seminarus, keistis abiejų pusių specialistais bei konsultuoti audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo klausimais.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-10
Į viršų