BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su Katalonijos audiovizualine taryba

Spausdinti
Katalonija 2.jpg

2022 m. rugsėjo 21 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje (toliau – LRTK) lankėsi Katalonijos audiovizualinės tarybos (toliau – CAC) atstovai – pirmininkas Xevi Xirgo Teixidor, administracijos vadovas Carles Ribera Rustullet ir tarptautinių ryšių vadovė Mònica Duran Ruiz. Susitikimo metu, aptarus aktualius ir rūpimus klausimus, abi institucijos pasirašė bendradarbiavimo susitarimą audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo srityje.

CAC, kaip ir LRTK, yra nepriklausoma institucija, kuri reguliuoja audiovizualinę žiniasklaidą Katalonijoje. CAC pagrindiniai veiklos principai – ginti žodžio ir informacijos laisvę, žinių pliuralizmą, nešališkumą ir sąžiningumą, taip pat laisvą šio sektoriaus konkurenciją.

Planuojamu bendradarbiavimu tarp LRTK ir CAC siekiama gilinti ir stiprinti žinias apie atitinkamas žiniasklaidos rinkas ir abiejų reguliuotojų tikslus, išsiaiškinti bendrų interesų sritis bei plėtoti atitinkamą profesinį bendradarbiavimą, taip pat keistis patirtimi ir patarimais.

Artimiausiu metu LRTK ir CAC ypatingą dėmesį sieks skirti  nepilnamečių ir kitų pažeidžiamų visuomenės grupių apsaugai, skatinti žiniasklaidos raštingumą ir kovoti su dezinformacija, tobulinti audiovizualinių žiniasklaidos paslaugų bei dalijimosi vaizdo medžiaga platformos paslaugų reguliavimą. 

Susitikimo metu buvo aptarta tolesnė bendradarbiavimo eiga. Buvo nuspręsta bent kartą per metus organizuoti susitikimus, keistis abiejų pusių specialistais bei konsultuotis audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo klausimais.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-21
Į viršų