BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas 2022 m. geriausių radijo ir televizijos laidų konkursas „Pragiedruliai“

Spausdinti
pragiedruliai logo 855x345.jpg

Š. m. sausio 11 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) paskelbė geriausių 2022 m. radijo ir televizijos laidų konkursą „Pragiedruliai“.

Šiuo konkursu LRTK, kaip visuomet, siekia paskatinti radijo ir televizijos laidų kūrėjus kurti kokybiškesnio ir įvairesnio turinio laidas. Šis tradicinis konkursas šiais metais paskelbtas jau dvidešimt pirmąjį kartą.

Konkurse bus renkamos geriausios praėjusiais (2022-aisiais) metais pirmą kartą transliuotos radijo ir televizijos laidos.

Laidos bus vertinamos atsižvelgiant į jų aktualumą, išliekamąją ir meninę vertę, originalumą, poveikį ugdant kultūrines, bendražmogiškąsias, pilietines ir estetines vertybes bei darbo profesionalumą ir kūrybiškumą.

Kviečiame laidų kūrėjus aktyviai dalyvauti konkurse.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, turi informuoti apie tai LRTK el. paštu pragiedruliai@rtk.lt. Gavus konkurso dalyvio prašymą, bus suteiktas slaptažodis bei vartotojo vardas, su kuriuo dalyvis galės prisijungti prie LRTK FTP serverio ir į atitinkamus aplankus įkelti „Pragiedrulių“ konkursui skirtą medžiagą: laidos įrašą, laidos pristatymo įrašą (iki 90 sek.) ir lydraštį.

Teikiant laidą konkursui, laidos antraštėje turi būti nurodyta: tikslus laidos pavadinimas, programos pavadinimas, kurioje buvo transliuota laida, ir pilna transliavimo data. Laidos turi būti pateikiamos be „DRM“ paslaugos, ne didesnės nei 1 GB apimties.

Prie kiekvienos laidos turi būti pateikiamas lydraštis, kuriame reikia nurodyti: laidos pavadinimą, laidos autorių vardus ir pavardes, laidos trukmę, televizijos ar radijo programą, kurioje buvo transliuota laida, transliavimo datą, kontaktinius duomenis bei trumpą laidos apibūdinimą.

Laidas konkursui gali siūlyti ir visuomenės atstovai elektroniniu paštu pragiedruliai@rtk.lt nurodydami tikslų siūlomos laidos pavadinimą ir televizijos ar radijo programą, kurioje ta laida buvo transliuota.

Medžiagą konkursui reikia pateikti iki 2023 m. vasario 10 d.

Plačiau su konkursu galite susipažinti konkurso nuostatuose, taip pat apie konkursą galite pasiteirauti telefonu +370 626 79032 arba el. paštu pragiedruliai@rtk.lt

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-11
Į viršų