BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas 2 televizijos programoms retransliuoti

Spausdinti
radio 855x345.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) 2022 m. sausio 26 d. paskelbė konkursą retransliuojamo turinio licencijai 2 televizijos programoms Pietryčių Lietuvos regione retransliuoti per skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą  31 televizijos kanalu Vilniuje, 31 televizijos kanalu Šalčininkuose ir 33 televizijos kanalu Švenčionyse, suteikiančiai teisę naudotis AB Lietuvos radijo ir televizijos centro teikiama siuntimo paslauga arba teisę naudoti savo turimus elektroninių ryšių tinklus, gauti (toliau – Konkursas).

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo pateikti paraiškas ir kitus dokumentus, nurodytus Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti televizijos programų retransliavimą ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo Komisijos sprendimo dėl Konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Paraiškų pateikimo terminas – iki 2022 m. vasario 14 d.

Paraiškos dalyvauti Konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, tik iš anksto susisiekus tel. Nr. +370 5 233 0660 darbo laiku.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-09
Į viršų