BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas radijo programai retransliuoti Sitkūnuose

Spausdinti
antena 855x345.jpg

2023 m. rugpjūčio 30 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) paskelbė konkursą retransliuojamo turinio licencijai radijo programai retransliuoti, naudojant 666 kHz radijo dažnį Sitkūnuose. Licencija suteiks teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame naudojamas 666 kHz radijo dažnis Sitkūnuose, pagrindinės veiklos sąlygos yra šios:

1. Radijo kanalo naudotojas AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (juridinio asmens kodas 120505210);

2. Radijo dažnis (kanalas) – 666 kHz;

3. Radijo kanalo naudojimo vietovė – Sitkūnai, Kauno r.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo pateikti LRTK paraišką, atitinkančią Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, ir kitus dokumentus, nurodytus Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių 22 punkte.

Paraiškų dalyvauti konkurse radijo programai transliuoti pateikimo terminas – iki 2023 m. lapkričio 6 d.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti radijo programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo LRTK sprendimo dėl konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 06 60) darbo laiku.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-08-30
Į viršų