BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas radijo programai transliuoti

Spausdinti
FM_Klaipeda-100,2_v11.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) š. m. kovo 30 d. paskelbė konkursą transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 100,2 MHz radijo dažnį Klaipėdoje, gauti (toliau – Konkursas).

Asmenys, norintys dalyvauti Konkurse, privalo pateikti paraiškas ir kitus dokumentus, nurodytus Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių 22 punkte.

Paraiškų dalyvauti Konkurse pateikimo terminas – iki 2022 m. gegužės 2 d.

Paraiškos dalyvauti Konkurse priimamos ir registruojamos Komisijos buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius. Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ paskelbtos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos visoje šalyje paraiškos priimamos tik iš anksto susisiekus tel. Nr. +370 5 233 0660 darbo laiku.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-31
Į viršų