BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas radijo programai transliuoti Panevėžyje

Spausdinti
Apreptis_FM_Panevezys106_9.png

2023 m. liepos 5 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 106,9  MHz radijo dažnį Panevėžyje. Licencija suteiks teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame bus naudojamas 106,9  MHz radijo dažnis  Panevėžyje, pagrindinės veiklos sąlygos yra nurodytos Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos 2023 m. birželio 29 d. rašte Nr. (15.11Mr)1B-1612 „Dėl informacijos pateikimo“.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo pateikti LRTK paraišką, atitinkančią Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, ir kitus dokumentus, nurodytus Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių 22 punkte.

Paraiškų dalyvauti konkursuose radijo programoms transliuoti pateikimo terminas – iki 2023 m. rugsėjo 4 d.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti radijo programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo LRTK sprendimo dėl konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 06 60) darbo laiku.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-08-09
Į viršų