BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas radijo programai transliuoti Vilniuje

Spausdinti
antena 855x345.jpg

2024 m. balandžio 10 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 104,3 MHz radijo dažnį Vilniuje, suteikiančiai teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus, gauti (toliau – Konkursas).

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame bus naudojamas 104,3 MHz radijo dažnis  Vilniuje, pagrindinės veiklos sąlygos bus nustatomos Radijo dažnių (kanalų) radijo ir televizijos programoms transliuoti ir (ar) retransliuoti skyrimo ir naudojimo taisyklių bei kitų radijo dažnių (kanalų) naudojimo sąlygas ir tvarką reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo pateikti LRTK paraišką, atitinkančią Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, ir kitus dokumentus, nurodytus šių taisyklių 22 punkte.

Paraiškų dalyvauti Konkurse televizijos programai transliuoti pateikimo terminas – iki 2024 m. gegužės 9 d.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti radijo programos transliavimą ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo LRTK sprendimo dėl Konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 06 60) darbo laiku.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-10
Į viršų