BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas televizijos programai transliuoti

Spausdinti
radio 855x345.jpg

2024 m. vasario 21 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai televizijos programai transliuoti per skaitmeninės antžeminės televizijos stotį, naudojant 30 televizijos kanalą Šiauliuose, suteikiančiai teisę naudotis UAB „Šiaulių apskrities televizija“ teikiama siuntimo paslauga arba teisę naudoti savo turimus elektroninių ryšių tinklus, gauti.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame skirtas naudoti skaitmeninės antžeminės televizijos kanalas pagrindinės veiklos sąlygos yra šios:

1. Televizijos kanalo naudotojas – UAB „Šiaulių apskrities televizija“ (įmonės kodas 300003017).

2. Paskirtas televizijos kanalas (radijo dažnių juosta) – 30 televizijos kanalas (542–550 MHz).

3. Televizijos kanalo naudojimo vieta – Bubių k., Šiaulių r. sav.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo pateikti LRTK paraišką, atitinkančią Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, ir kitus dokumentus, nurodytus šių taisyklių 22 punkte.

Paraiškų dalyvauti konkurse televizijos programai transliuoti pateikimo terminas – iki 2024 m. kovo 21 d.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti televizijos programos transliavimą – ne vėliau kaip nuo 2024 m. gruodžio 1 d.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 06 60) darbo laiku.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-21
Į viršų