BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas televizijos programai transliuoti Kėdainiuose, Panevėžyje ir Ukmergėje

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

2024 m. kovo 6 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai televizijos programai transliuoti per  skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą, naudojant 46 televizijos kanalą Kėdainiuose, Panevėžyje ir Ukmergėje, suteikiančiai teisę naudotis VšĮ Regioninė televizija „Aidas“ teikiama siuntimo paslauga arba teisę naudoti savo turimus elektroninių ryšių tinklus, gauti (toliau – Konkursas).

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame skirtas naudoti skaitmeninės antžeminės televizijos kanalas pagrindinės veiklos sąlygos yra šios:

1. Televizijos kanalo naudotojas – VšĮ Regioninė televizija „Aidas“ (įmonės kodas 304520987).

2. Paskirtas televizijos kanalas (radijo dažnių juosta) – 46 televizijos kanalas (670–678 MHz).

3. Televizijos kanalo naudojimo vietovės: J. Basanavičiaus 36, Kėdainiai, Laisvės a. 26, Panevėžys; Vaitkuškio k., Ukmergės r.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo pateikti LRTK paraišką, atitinkančią Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, ir kitus dokumentus, nurodytus šių taisyklių 22 punkte.

Paraiškų dalyvauti konkurse televizijos programai transliuoti pateikimo terminas – iki 2024 m. kovo 28 d.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti televizijos programos transliavimą – ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo Komisijos sprendimo dėl Konkurso nugalėtojo patvirtinimo įsigaliojimo dienos.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 06 60) darbo laiku.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-03-06
Į viršų