BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbtas konkursas televizijos programai transliuoti Marijampolėje

Spausdinti
Marijamp_DTT_map.jpg

2023 m. rugpjūčio 30 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) paskelbė konkursą transliavimo licencijai televizijos programai transliuoti per skaitmeninės antžeminės televizijos stotį, naudojant 41 televizijos kanalą Marijampolėje.

Elektroninių ryšių tinklo, kuriame kuriame skirtas naudoti skaitmeninės antžeminės televizijos kanalas pagrindinės veiklos sąlygos yra šios:

1. Televizijos kanalo naudotojas – viešoji įstaiga Marijampolės televizija (kodas 151455022);

2. Paskirtas televizijos kanalas (radijo dažnių juosta) – 41 televizijos kanalas (630,0–638,0 MHz);

3. Televizijos kanalo naudojimo vieta – Marių g. 7, Marijampolė.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo pateikti LRTK paraišką, atitinkančią Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, ir kitus dokumentus, nurodytus Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių 22 punkte.

Paraiškų dalyvauti konkurse televizijos programai transliuoti pateikimo terminas – iki 2023 m. rugsėjo 14 d.

Konkurso nugalėtojas turi pradėti televizijos programos transliavimą – ne vėliau kaip nuo 2023 m. gruodžio 1 d.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 06 60) darbo laiku.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-08-30
Į viršų