Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbti konkursai radijo programoms transliuoti per skaitmeninio antžeminio radijo stotį, naudojant 13A skaitmeninio antžeminio radijo kanalą Vilniuje

Spausdinti
Vilnius_13A.jpg

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba 2020 m. sausio 24 d. paskyrė AB Lietuvos radijo ir televizijos centrui 13A (230,784 MHz) skaitmeninio antžeminio radijo kanalą Vilniuje.

 

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras kreipėsi į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją (toliau – LRTK) dėl konkursų radijo programų transliavimo licencijoms gauti paskelbimo ir įsipareigojo siųsti  10 aukštos kokybės radijo programų minėtu kanalu.

 

VšĮ „LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA“ bus išduoti leidimai 3 radijo programoms transliuoti be konkurso. Likusioms 7 licencijoms radijo programoms transliuoti gauti LRTK skelbs konkursus, iš kurių 3 paskelbti šiandien.

 

Asmenys, norintys dalyvauti kiekviename konkurse, privalo pateikti LRTK po paraišką, atitinkančią Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, ir kitus dokumentus, nurodytus Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių 22 punkte.

 

Paraiškų dalyvauti konkurse pateikimo terminas – iki 2020 m. kovo 2 d.

 

Elektroninių ryšių tinklo Vilniuje pagrindinės veiklos sąlygos yra nustatytos Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus 2020 m. sausio 24 d. įsakyme Nr. 1V-66 „Dėl radijo dažnio (kanalo) skyrimo AB Lietuvos radijo ir televizijos centrui“:

  • radijo kanalo naudotojas – AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (juridinio asmens kodas 120505210);
  • radijo kanalas (centrinis dažnis) – 13A (230,784 MHz);
  • radijo kanalo naudojimo vietovė – Vilnius.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos ir registruojamos LRTK buveinėje, adresu Šeimyniškių g. 3A, LT-09312 Vilnius (tel. +370 5 233 0660) darbo laiku.

 

Aprėpties teritorija:

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-12