BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Paskelbti konkursų rezultatai

Spausdinti
lrtk logo 855x345.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija 2023 m. kovo 29 d. susumavo sausio 11 d. skelbtų konkursų rezultatus.

Paraiškas dalyvauti konkursui transliavimo licencijai radijo programai transliuoti, 93,3 MHz radijo dažnį Klaipėdoje, gauti pateikė  UAB „Solfega“ ir MB „Veiksmo ministerija“.

Konkurso nugalėtoja pripažinta UAB „Solfega“.

Bendrovė savo muzikinėje informacinėje radijo programoje „SOL FM“ įsipareigojo rengti originalios kūrybos kultūrines, informacines ir šviečiamąsias programas, užtikrinti teisingą ir nešališką informacijos pateikimą, gerbti asmens orumą ir teisę į privatų gyvenimą, saugoti nepilnamečius nuo galimo neigiamo viešosios informacijos poveikio jų fiziniam, protiniam ir doroviniam vystymuisi, transliuoti daugiau Europos šalyse sukurtų kūrinių ir informacinių programų europinės kultūros bendrosioms vertybėms puoselėti ir išraiškos priemonių įvairovei plėtoti, transliuoti radijo programą, kokios numatomoje priėmimo zonoje dar netransliuoja kiti radijo programų transliuotojai.

Paraiškas dalyvauti konkursui transliavimo licencijai radijo programai transliuoti, naudojant 89,3 MHz radijo dažnį Tauragėje, gauti pateikė VšĮ „KVARTOLĖ“ ir UAB „Solfega“.

Konkurso nugalėtoja pripažinta VšĮ „KVARTOLĖ“.

Bendrovė savo naujoje muzikinėje informacinėje radijo programoje „RELAX FM“ įsipareigojo rengti originalios kūrybos kultūrines, informacines ir šviečiamąsias programas, užtikrinti teisingą ir nešališką informacijos pateikimą, gerbti asmens orumą ir teisę į privatų gyvenimą, saugoti nepilnamečius nuo galimo neigiamo viešosios informacijos poveikio jų fiziniam, protiniam ir doroviniam vystymuisi, rengti daugiau Lietuvoje sukurtų originalios kūrybos kultūrinių, šviečiamųjų ir informacinių laidų, skirtų pilietiškumui ir Tėvynės meilei ugdyti, transliuoti radijo programą, kokios numatomoje priėmimo zonoje dar netransliuoja kiti radijo programų transliuotojai.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-29
Į viršų