BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Prieiga prie dviejų autorių teises pažeidžiančių interneto svetainių kopijų bus panaikinta

Spausdinti
plyta.jpg

2021 m. rugsėjo 22 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė du sprendimus dėl prieigos panaikinimo dviem pirminių interneto svetainių kopijoms, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.

2021 m. rugsėjo 9 d. savo iniciatyva atlikusi stebėseną, LRTK nustatė, kad anksčiau užblokuotoje pirminėje interneto svetainėje neteisėtai viešai paskelbtas autorių teisių saugomas turinys – filmai, pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant pirminės interneto svetainės pirmojo ar antrojo lygio domenus.

Sprendimą dėl pirminės interneto svetainės blokavimo LRTK buvo priėmusi 2020 m. balandžio 29 d., gavusi pareiškėjo Stasio Drazdausko, atstovaujančio UAB „Europos kinas“, prašymus. Šiuos sprendimus sankcionavo Vilniaus apygardos administracinis teismas.

Sprendimai dėl naujų interneto domenų vardų (kopijų) blokavimo neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo. Interneto svetainę identifikuojantis domeno vardas bus įtrauktas į interneto svetainių, kurias pasiekti galimybė yra panaikinta, sąrašą. Šis sąrašas skelbiamas LRTK interneto svetainėje www.rtk.lt

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-22
Į viršų