BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Prieiga prie pirminės interneto svetainės kopijos bus panaikinta

Spausdinti
mirror.jpg

2020 m. vasario 12 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė  sprendimą dėl galimybės pasiekti informaciją pirminės interneto svetainės kopijoje, kurioje yra neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys, panaikinimo. Sprendimą dėl pirminės interneto svetainės blokavimo, atsižvelgdama į Lietuvos leidėjų asociacijos prašymą, LRTK buvo priėmusi 2019 m. liepos 10 d. ir šį sprendimą Vilniaus apygardos administracinis teismas sankcionavo 2019 m. liepos 12 d.

Atlikusi stebėseną LRTK nustatė, kad šioje pirminės interneto svetainės kopijoje vartotojams yra suteikiama galimybė skaityti ir atsisiųsti literatūros kūrinius, t.y. be teisių turėtojų sutikimo yra atgaminami ir viešai skelbiami autorių teisių saugomi literatūros kūriniai – knygos.

Minėtas turinys yra pasiekiamas nauju interneto domeno vardu pakeičiant pirminės interneto svetainės antrojo lygio domeną, jos vizualinė išraiška yra tapati pirminei svetainei.

Sprendimas dėl naujo interneto domeno vardo (kopijos) blokavimo neturi būti sankcionuotas Vilniaus apygardos administracinio teismo.

Paslaugos teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šio sprendimo gavimo dienos privalės panaikinti galimybę interneto domeno vardo, identifikuojančio interneto svetainę, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti interneto svetainėje neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų