BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Prieiga prie trijų autorių teises pažeidžiančių interneto svetainių kopijų bus panaikinta

Spausdinti
mirror 855x345.jpg

2021 m. birželio 16 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė tris sprendimus panaikinti galimybę pasiekti informaciją trijose pirminių interneto svetainių kopijose.

Sprendimus dėl pirminių interneto svetainių blokavimo LRTK buvo priėmusi 2020 m. vasario 26 d., gavusi ribotos atsakomybės bendrovės „Internet Copyright Management LLC“ prašymus bei 2020 m. balandžio 29 d., gavusi UAB „Europos kinas“ prašymą taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams. Šiuos sprendimus sankcionavo Vilniaus apygardos administracinis teismas.

2021 m. birželio 11 d. savo iniciatyva atlikusi stebėseną, LRTK nustatė, kad pirminėse interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtas autorių teisių saugomas turinys – filmai, pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant pirminių interneto svetainių pirmojo ar antrojo lygio domenus.

Sprendimai dėl naujų interneto domenų vardų (kopijų) blokavimo neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo.

Paslaugos teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šių sprendimų gavimo dienos privalės panaikinti galimybę domeno vardo blokavimo būdu pasiekti interneto svetainės kopijas, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.

Bandantys prisijungti prie blokuotų interneto svetainių bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų